TEKNOLOJİ MİMARİSİ ve DANIŞMANLIĞI

Alanında uzman siber güvenlik saldırı ve savunma ekiplerimizle kuruluşunuzun güvenliğini güçlendiren stratejiler geliştiriyoruz. Güvenlik açıklarınızı tespit ediyor ve doğru tespitlerle hızlı çözümler üretiyoruz, şirketinizin mevcut sistem & network & güvenlik alt yapılarını en yüksek düzeyde kullanarak minimum maliyet ve maksimum fayda ile güvenlik risklerine dayalı bir yol haritası hazırlayarak sizlere sunuyoruz.

Güvenlik Değerlendirmeleri


Günümüz dijital çağda gelişen teknoloji ve hızla yayılan internet kullanımı beraberinde siber güvenlik tehditlerini de getirmektedir. Siber saldırılara karşı kuruluş ve kurumlara destek vermekteyiz. Güvenlik değerlendirmelerimiz ile ağ yapınızda ve sistemleriniz de siber program stratejisi ile siber risk değerlendirmelerinizi tamamen yapı ve müşteri odaklı olarak ele alarak müşterilerimizin görüşlerine sunuyoruz.

Güvenlik Değerlendirmeleri
Teknoloji Mimarisi

Teknoloji Mimarisi


LoreSecurity ile siber güvenlik ağ mimarinizi iş hedeflerinize uygun olacak şekilde tasarlayın ve bilgi işlem altyapınıza gelişen teknolojilere uyumlu şekilde maksimum koruma ve performans sağlayın.

Devamlı gelişen bilişim teknolojilerine ayak uydurmak ve siber güvenliği en maksimum koruma düzeyinde tutmak için mimari tasarımlar yapıyoruz. Mevcut alt yapınızda yanlış yapılandırılmış, tüm özellikleriyle kullanılmayan, atıl teknoloji olarak tanımlanan yatırım yapılmış fakat fayda alınamamış ya da gerektiği halde yatırım yapılmamış teknolojilerden kaynaklı güvenlik açıklarını belirliyor. Bilgi işlem altyapınızla ilgili detaylı raporlar sunuyoruz.

Teknolojik Keşif Danışmanlığı


Siber güvenlik teknolojik keşif danışmanlığı denetimlerimiz ve değerlendirmelerimiz, potansiyel çözümlerin bir listesini oluşturur, maliyet tasarrufu önlemlerini belirler ve doğrudan en kritik iş sorunlarınız ve ihtiyaçlarınızla eşleştirilen konsolidasyon fırsatlarını ortaya çıkarır.

Teknolojik Keşif Danışmanlığı
Teknoloji Uygulama ve Geçiş

Teknoloji Uygulama ve Geçiş


Yeni teknolojilerinizin ve mevcut altyapınızın doğru bir şekilde kurulup beklentilerinizi karşılayacak şekilde yapılandırılmasıyla mümkün olan en iyi performansı sunmasını sağlıyoruz.

Mevcut sisteminizin taşınması ve kurulumu, sistem altyapınızın optimizasyonu, güvenlik stratejinizin oluşturulması ve sistem entegrasyonu gibi yüksek hassasiyetle yapılması gereken teknoloji çalışmalarınızı, konusunda uzman mühendislerimizle yapılan işin siber güvenlik katmanlarını yaparak tüm sisteminizden en yüksek verimde yararlanabilirsiniz.

Güvenlik Cihaz ve Yazılım Desteği


Kurumunuzda kullandığınız güvenlik cihazları hakkında bilgi edinme, kullanımı ve güncelliği konusunda gerekli olan desteği sağlıyoruz. Dünyanın en iyi güvenlik cihazına sahip olsanız bile doğru yapılandırılmamış yada verimli şekilde kullanılmaması durumunda kullandığınız teknolojik cihazın pek bir önemi olmayacaktır.

Mevcut altyapınızda kullandığınız cihazları ek cihaz maliyeti olmadan en yüksek güvenlik performansı ile kullanmanızı sağlıyoruz.

Güvenlik Cihaz ve Yazılım Desteği